Temizlik Kağıtları

TEMİZLİK KAĞITLARI ENDÜSTRİSİ İÇİN SİLİNDİR KAPLAMALARI

 

 KURTARAN, temizlik kağıtları endüstrisinde 50 yılı aşkın bir süredir, müşterilerine inovatif yaklaşımla hızlı, kaliteli, uzun ömürlü ve ekonomik çözümler sunmak için çalışıyor.  

 Temizlik kağıtları endüstrisinde silindirler için kaplamaları kauçuk ve poliüretan olarak sunar. Her ikisi içinde ortak olan, yüzeyin yapışma önleyici özellikleridir. Bunlar, kağıdın serbest bırakılmasını kolaylaştırır ve yüzeyde kağıt tozu birikmesini en aza indirir. Aynı problemler göründüğünde silindirden herhangi bir kalıntının çıkarılmasını kolaylaştırır.  Özellikle, temizlik kağıtları için kullanılan poliüretan kaplı silindirler proses optimizasyonu sağlar ve en zorlu koşullarda bile son derece uzun hizmet ömrü sunar.

 KURTARAN silindir kaplamalarında, kağıt mendil üreticilerinin tüm gereksinimlerini karşılamayı amaçlayan, çok çeşitli kauçuk elastomer kaplamalar, poliüretan ve teknik bileşikler geliştiriyoruz. Piyasadaki en ekonomik çeşitlerden olan emicilik, pürüzsüzlük ve ipeksilik gibi yüksek direnç gösteren nihai doku ürünlerinin en iyi özelliklerini müşteriye sunmayı amaçlıyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

WhatsApp'tam iletişime geçin

whatsapp icon