Tekstil

 TEKSTİL ENDÜSTRİSİ İÇİN SİLİNDİR KAPLAMALARI

 

 KURTARAN, Tekstil endüstrisinde 50 yılı aşkın bir süredir, müşterilerine inovatif yaklaşımla hızlı, kaliteli, uzun ömürlü ve ekonomik çözümler sunmak için çalışıyor.

 Tekstil endüstrisi süreçleri, silindir kaplamanın yüksek basınç, hız ve kimyasala karşı direnç göstermesi gibi kritik özellikleri karşılamasını gerektirir. Silindir kaplamaları sulu ortamdaki yüksek sıcaklıklara dayanabilmeli ve uzun süreli maruz kalmadan dolayı bozulmamalıdır. Tekstil sektörüne non-woven, dokuma ve örme alanları için geliştirilmiş kauçuk kaplı silindirler üretmekte olup bu kaplamalar; kumaşları üretmek ve terbiye için kullanılan modern sistemlerin kimyasal, termal ve mekanik gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak tasarlanmaktadır.

 Tekstil endüstrisi için sunduğumuz geniş çaplı hizmet yelpazesinde, mümkün olan en kısa sürede, gereksinim duyulan en yüksek veya düşük sertliklerde tekstil terbiye ve laminasyon gibi süreçlerde kullanabileceğiniz kauçuk kaplı silindirler ile vaat ettiğimiz kalitenin arkasında duruyoruz.

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

WhatsApp'tam iletişime geçin

whatsapp icon